logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

ShirtpresentatieSTmeiden16sept2016verklDit seizoen zijn vier samengestelde meidenteams gestart binnen Voetbalvereniging Heeswijk en RKSV Avesteyn. Een unieke samenwerking, die onder meer met speciale tenues vorm heeft gekregen. Beide verenigingen danken alle sponsors voor hun belangrijke bijdrage. Mede dankzij hen stralen de meidenteams echt een eenheid uit.

Voorzitters Joep Adank (Avesteyn) en Peer Verkuijlen (Heeswijk) spreken hun dank en grote waardering uit naar de huidige én nieuwe sponsors: Hein Korsten Bouwservice, Tianka’s Sportmassage, Bakkerij Doomernik, Zwemschool Sandra, Krul en Streep, Mar(di)eet en shirtbedrukken.nl. De meiden staan er prachtig op en leuk om te noemen: de resultaten zijn tot nu toe over het algemeen goed!

De teamfoto's (met sponsors) vind je op de teampagina's:

MO19-1

MO17-1

MO15-1

JO13-4M

Binnenkort

facebook