logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

Harrie LunenburgHij was al enige tijd ernstig ziek maar toch nog onverwacht was er het droevige nieuws dat Harrie Lunenburg op 8 januari is overleden. Zoals de familie het heeft omschreven 'een zware strijd geleverd maar deze wedstrijd kon hij niet winnen.' Harrie was al lange tijd op zondagmiddag bij het eerste team langs de lijn te vinden. Daar kwam hij uiteraard ook voor zoon Patrick die al vele jaren de vaste doelman is bij Heeswijk 1.

Harrie, in het verleden 't warme bakkertje uit Loosbroek, was een groot sportman. Al op jongen leeftijd begonnen met de wielersport en dat vele jaren op hoog niveau volgehouden. Tot het laatst was hij nog actief op de fiets. De ernstige ziekte heeft hem heel erg snel gegrepen en was niet te overwinnen. Harrie is 64 jaar geworden. De familieleden en alle nauw betrokken nabestaanden wensen wij veel sterkte met het verlies van deze bescheiden, sympathieke en sportieve echtgenoot, vader, schoonvader en opa. Ook wij zullen Harrie missen. Op woensdag 13 januari is er om 19.00 uur een avondwake in de H. Antoniuskerk in Loosbroek. Een uitnodiging voor iedereen. Een afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Namens het bestuur, jeugdbestuur, vrijwilligers, leden, stichting vrienden en supporters van VV Heeswijk. Peer Verkuijlen, voorzitter

 

Binnenkort

facebook