logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

AllejubilarissenfotobuitenTijdens een drukbezochte Nieuwjaarsbijeenkomst gebeurde er van alles wat mooi is en hoort bij de club. Heel bijzonder was de benoeming van Willy van Schaijk tot "Lid van Verdienste van de club" en de uitreiking van de "Pluim van de club" aan Ad van Nuland. Ze werden door voorzitter Peer Verkuijlen met een toespraak in het zonnetje gezet voor hun bijzondere verdiensten voor de club. Meer fotos.

Er waren ook een aantal jubilarissen waaronder maar liefst drie leden die al 60 jaar lid zijn: Ad Verberk, Simon Steenbergen en Johnny Gordijn. Twee leden zijn al 50 jaar lid: Rien van Daal en Jos van der Pas. 40 jaar lid is Peter van de Berg. En er waren vier leden die 25 jaar lid zijn: Luuk Verkuijlen, Martijn Dobbelsteen, Patick Fraza en René van Padua. Voor allen waren er mooie woorden en bijpassende cadeautjes. Door de voorzitter werd een korte toespraak gehouden. Deze wordt hieronder weergegeven.

AdvanNulandpluimvdclubfotobuiten

WillievanSchaijk1

Toespraak voorzitter Peer Verkuijlen

Dames en heren,

Nogmaals aan allen de allerbeste wensen voor 2017 en dank aan allen die ons helpen, steunen, werk verrichten op of rond de velden. Dank aan sponsoren, Vrienden van VV Heeswijk, onze Stichting Dorpszeskamp en de organisatie van het 7 tegen 7 toernooi. Ook dank aan het jeugdbestuur, de commissie voetbalzaken, evenementencommissie en sponsorcommissie.

Dank aan allen, vrijwilligers, op welke wijze dan ook actief. Speciaal het team dat onze velden en materialen zo goed verzorgd. Het valt momenteel niet mee, de discussie over kunstgras levert veel problemen op en vraagt extra inspanning van onze terreinmensen, Jo, Ad, Gerard, André, en ook Jan van der Heijden draagt zijn steentje bij. Vroeger liep hij als voetballer de gaatjes dicht, nu stopt hij op het veld de gaatjes dicht.

Nog even over het kunstgras. Besloten is dat er weer op gespeeld kan worden. Nog niet door de mini-jeugd JO9 en JO11, die kunnen op gewoon gras. Er volgt nog een informatiebijeenkomst voor de ouders en alle leden over het materiaal en daarna kijken we verder.

Van de mooie dingen is onze gezondheid wel het grootste goed.

Ik wil hier daarom ook aangeven dat we erg meeleven met de leden en vrijwilligers onder ons die het moeilijk hebben, die zelf of een dierbare hebben verloren of die ernstig ziek zijn en dat treft ook onze jongsten.

Alle familieleden en andere naasten wensen we veel sterkte en ik spreek de hoop uit om in 2017 betere tijden tegemoet te gaan en troost te vinden om het leed of verlies te dragen.

Dames en heren, het is ook dát wat er binnen onze vereniging afspeelt en waar we met elkaar een sociale binding hebben en er zijn als het moet, niet alleen voor het voetbal of het feest.

Ik ben trots op die verbondenheid die er dan is door de hele vereniging heen. Dat met elkaar vast houden is een belangrijke missie voor ons allen.

Dames en heren, we gaan en moeten verder in 2017. Verder zoals we bezig zijn, sportief, sociaal en maatschappelijk. Daar waar we een rol kunnen vervullen met sport of anderszins binnen de gemeenschap van Heeswijk-Dinther zullen we die oppakken. Dat doen we nu bijvoorbeeld al met de vluchtelingen die hier wonen en mee kunnen sporten.

In mijn eerste toespraak in 2008 gaf ik aan dat we 430 leden hadden en 150 vrienden, 9 seniorenteams en 18 jeugdteams. Nu hebben we 600 leden en meer dan 150 vrienden, 12 seniorenteams en 21 jeugdteams.

We zijn een levendige, jonge en dynamische vereniging die er toe doet en waar altijd wat te doen zal blijven.

Binnenkort

facebook