logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

Heeswijk8metsponsorHeeswijk 8 van Voetbalvereniging Heeswijk is opnieuw gesponsord door de Van Boxtel Groep. Het team bracht samen met de staf een bezoek aan een van de sponsoren, om deze hartelijk te danken. Ook de nieuwe sponsor: Van den Hurk Sanitair werd even in het zonnetje gezet door het team. De mannen mogen voortaan in deze mooie shirts het veld betreden. Succes!

Foto: Hans Heesakkers

Binnenkort

facebook