About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828

De indeling voor de meiden en de vrouwen van VV Heeswijk en RKSV Avesteyn is rond. Er was geen mogelijkheid om twee MO teams te vormen, wel dus een MO17 team komend seizoen. Daardoor wel veel nieuwe aanwas bij de vrouwen, en weer een 30+ team (VV Heeswijk, RKSV Avesteyn en WHV) voor de vrijdagavond. 

De indeling van de teams is HIER te vinden. VR 1 en VR 2 zal aan het begin van komend seizoen gevormd worden. Kamal Ettaoufiki zal daarin als trainer/coach van VR1 het voortouw nemen. Dat begint met een bijeenkomst voor de aftrap van het nieuwe seizoen (’23-’24) voor alle speelsters van de Vrouwenselectie op donderdag 22 Juni. Een uitnodiging daarvoor volgt binnenkort.

Mochten er alsnog foutjes in zijn geslopen, alvast onze excuses, en laat dat ons even weten, dan passen we dat uiteraard snel aan (via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).