logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

20190526 192828Onze keeperstrainer en doelman van N.E.C. Robin Roefs verlengde vorig jaar zijn contract bij de Nijmeegse Eredivisionist. Mooi voor hem én mooi voor VV Heeswijk want door de contractverlenging van Robin ontving Heeswijk een mooie opleidingsvergoeding. Met het bedrag heeft onze voetbalclub prachtige nieuwe trainingsdoelen aan kunnen schaffen. Hier gaat Robin zelf ook veel plezier aan beleven want naast keepen bij N.E.C. blijft Robin ook komend seizoen onze selectietrainers keeperstraining geven. Robin ontzettend veel succes komend seizoen bij N.E.C. en super dat je je blijft inzetten voor onze voetbalclub!

Binnenkort

facebook