About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828Op 29 december bereikte ons het droevige en trieste nieuws dat onze zeer gewaardeerde vrijwilligster Wilma Brekelmans is overleden. Jarenlang was Wilma intensief betrokken bij onze voetbalvereniging. Ad, Johan, Mark, Ilse en alle andere nabestaanden heel veel sterkte gewenst.

Wilma begon ongeveer 25 jaar geleden als jeugdleidster bij de jeugd van VV Heeswijk toen haar kinderen gingen voetballen. Toen Johan, Mark en Ilse ouder werden en niet meer bij de pupillen speelden, bleef Wilma de allerkleinsten van onze voetbalclub trouw en vormde ze nog jaren een vast leidersduo met Mari Manders.

Dat ze graag iets betekende voor de jeugd van VV Heeswijk was duidelijk! Op de zaterdagen was ze naast leidster in de ochtend, de rest van de dag te vinden bij de wasmachine op de club waar ze alle shirtjes van de jeugdelftallen waste.

Sinds enkele jaren deed Wilma het wat rustiger aan om meer tijd thuis bij haar man en gezin door te brengen.

We gaan een ontzettend betrokken, positieve en enthousiaste vrijwilligster missen!

Wilma bedankt!!