logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

20190526 192828Zondagmiddag werd op ons sportpark scheidend trainer Stef Sijbers uitgezwaaid. Het was al een tijdje bekend dat er na drie seizoenen een einde kwam aan de samenwerking tussen trainer Sijbers en VV Heeswijk, zondag werd Sijbers in het zonnetje gezet en officieel bedankt voor bewezen diensten. Mooie woorden waren er van voorzitter Maarten Lucius en van de aanvoerder van Heeswijk 1, Tom Sleddens.

Wat Sijbers volgend seizoen gaat doen is nog niet bekend. Even dacht hij aan een jaartje sabbatical maar inmiddels begint het toch wel weer te kriebelen bij de oefenmeester. VV Heeswijk wenst Stef Sijbers ontzettend veel succes in de toekomst en bedankt hem voor zijn inzet de afgelopen jaren. Sijbers wordt op De Balledonk opgevolgd door Theo van Lieshout.

Binnenkort

facebook