logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

20190526 192828Na 22(!) jaar stopt Jan van Heeren als keeperstrainer bij voetbalvereniging Heeswijk. Jan is een begrip binnen VV Heeswijk. Met zijn enthousiasme en vakkennis haalde hij bijna een kwart eeuw het beste naar boven bij onze doelmannen en doelvrouwen. Zowel de jeugdgoalies als de keepers van de selectie-elftallen konden altijd op Jan rekenen. In weer en wind stond hij klaar. Altijd gedreven, altijd gemotiveerd en met een grote glimlach op het gezicht. Ook was Jan de drijvende kracht achter de meer dan succesvolle keepersdagen. Woensdag werd Jan verrast door voorzitter Maarten Lucius en voorzitter van de jeugdcommissie Frank Dobbelsteen. Beide heren hadden naast mooie woorden, een presentje voor Jan. Een foto met zíjn keepers mocht natuurlijk ook niet ontbreken. Jan bedankt voor alles!

Binnenkort

facebook