logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

20190526 192828Tijdens de persconferentie van afgelopen dinsdag werden wederom weinig versoepelingen bekendgemaakt. Een puntje om wel rekening mee te houden is dat de avondklok vanaf 31 maart om 22.00 uur ingaat. Komende week zal het tweede deel van de contributie geind gaan worden. Veel leden betalen de contributie in één keer, andere doen het periodiek en voor die leden geldt dat de tweede ronde geind gaat worden. Eind november is er vanuit de voorzitter een brief rond gemaild aan alle leden van onze voetbalclub. We zijn nu een klein half jaar verder en gelukkig kan er weer wat meer. De jeugd traint volle bak en ook onze senioren leden kunnen, volgens strikte protocollen, weer samen bezig zijn. Het is natuurlijk prachtig om die activiteiten te zien op ons sportpark. In de brief van november staat een passage over de contributie-inning, die passage is ook van toepassing op deze inningsronde.

Binnenkort

facebook