logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

20190526 192828Dat we als Voetbalvereniging Heeswijk geweldige sponsoren hebben dat wisten we al een tijdje, maar afgelopen week werd dit nog maar eens duidelijk. Onze JO9 loopt er namelijk sinds deze zaterdag weer helemaal tiptop bij. Zowel op het veld als naast het veld ziet het er prachtig uit. Met tassen gesponsord door Kindertuin, tenues en trainingspakken gesponsord door één Hypotheken en polo’s geschonken door Schuts Podotherapie kunnen we niet anders stellen dan dat de JO9 het best geklede team van VV Heeswijk is. Op naar heel veel mooie en succesvolle seizoenen! En een welgemeend dankjewel naar deze fantastische sponsoren!

Binnenkort

facebook