logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

Gedurende de maand juni zullen er voor diverse leeftijdscategorieën nog selectietrainingen en -wedstrijden plaatsvinden. De kinderen die hiervoor in aanmerking komen zullen hiervoor een speciale uitnodiging ontvangen van de hoofdtrainer van de desbetreffende categorie.

Na afloop van deze selectieactiviteiten zal de commissie Jeugd Voetbal Zaken (JVZ) in overleg met de toekomstige trainers eind juni de definitieve teamindeling voor het seizoen 2018 – 2019 vaststellen. Deze zal op 1 juli via de website bekend gemaakt worden. Eventuele afvallers voor de selectieteams zullen van tevoren al persoonlijk geïnformeerd worden.

het jeugdbestuur en de commissie JVZ

Binnenkort

facebook