About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828

Gebr. Dijkhoff is al sinds jaar en dag de trotse hoofdsponsor van Voetbalvereniging Heeswijk. Onlangs nog werd het contract met vijf jaar verlengd. Dat Gebr. Dijkhoff hart heeft voor de hele club, bleek deze week nog maar eens. Om de contractverlenging te vieren hadden Charon en Mitchel Dijkhoff dozen vol presentjes bij voor alle jeugdspelers van VV Heeswijk. In de dozen zat voor iedere jeugdspeler een fietshesje

‘We wilden iets doen dat blijvend is en waar de kinderen écht wat aan hebben. Dagelijks fietsen tientallen kinderen richting Sportpark De Balledonk om te trainen of wedstrijden te spelen en met deze hesjes vallen ze hopelijk lekker op. Dus ze zien er én goed in VV Heeswijk-stijl uit én ze vallen op voor het overige verkeer. Kortom; een win-winsituatie’, aldus Charon. Jeugdvoorzitter Frank Dobbelsteen sprak namens VV Heeswijk zijn dank uit aan de hoofdsponsor: ‘We zijn meer dan blij met Gebr. Dijkhoff als hoofdsponsor en hopen op vele veilige kilometers voor onze jeugdspelers.’