logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Cor PasVoetbalvereniging Heeswijk is voor het seizoen 2020/2021 op zoek naar een trainer/coach voor het tweede elftal. Heeswijk 2 komt uit in de 2de klasse en bestaat uit talentvolle spelers uit de eigen jeugdopleiding, die middels een goede begeleiding via het 2de elftal door kunnen stromen naar het 1ste elftal. Als trainer van Heeswijk 2 sta je in nauw contact met de staf van Heeswijk 1, die onder leiding staat van hoofdtrainer Stef Sijbers. Klik hier voor meer informatie.

We zoeken een teamplayer, die communicatief vaardig, ambitieus, representatief en een uithangbord voor onze vereniging is. Het in bezit zijn van, of het volgen van een opleiding voor, UEFA C / TC III is een prĂ©, maar we willen ook de mogelijkheid bieden om deze cursussen te volgen.

Het takenpakket van de trainer van Heeswijk 2 ziet er, beknopt, als volgt uit:

  • Het voorbereiden en verzorgen van de trainingen op dinsdag- en donderdagavond
  • De begeleiding en coaching van Heeswijk 2 op wedstrijddagen
  • Nauwe samenwerking met de staf van Heeswijk 1 (uitkomend in de 2deklasse)

Interesse? Stuur een mail met je motivatie en je cv naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Binnenkort

15 en 16 juli
Voetbal 2-daagse

facebook