logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Doelpuntenmaker Danny Aarts kopieAanstaande zondag speelt Heeswijk wederom een thuiswedstrijd. Tegenstander is aartsrivaal EVVC uit Vinkel. De altijd beladen wedstrijd is nu ook voor de stand een interessant duel. Vinkel staat 2 punten achter Heeswijk op een 10de plek. Heeswijk zelf bezet momenteel plek 7.

Zowel Heeswijk als EVVC hebben dit seizoen pech met blessures. Zo moest Vinkel Gerwin van de Boom al een langere periode missen en waren Sleddens, Haast en Verdonk de afgelopen weken afwezig bij de blauw-witten. Voor a.s. zondag nog troebel wie er wel en niet aan de aftrap kunnen verschijnen maar een ding is zeker, het zal weer een wedstrijd worden met veel strijd en beleving. 

Heeswijk trainer Stef Sijbers: ‘We hebben al veel pech gehad met blessures, waardoor we genoodzaakt zijn soms anders te spelen. Maar de ploeg is mentaal sterk en je ziet ook afgelopen zondag dat we dan niet onder doen voor de koploper. We hebben alle vertrouwen dat we de 3 punten in Heeswijk kunnen houden a.s. zondag’. 

Een mooi affiche dus aanstaande zondag op Sportpark de Balledonk. 
De weersvoorspellingen zijn goed, dus alle ingrediënten aanwezig voor een mooie derby in Heeswijk. 

Binnenkort

31 augustus: 
vv Heeswijk Loop

facebook