logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Dames 1 Festilent 1

Na het succes van vorig seizoen, de historische promotie naar de derde klasse, is de kans nu groot dat de vrouwen nacompetitie voor de tweede klasse gaan spelen. Daarvoor moet de derde plek veilig worden gesteld. Na het gelijkspel van afgelopen zondag tegen Festilent, is Constantia nog de enige concurrent. Winnen de vrouwen komende zondag (van MVC, uit), dan is nacompetitie al een feit. 

 

Zou het lukken, in twee seizoenen van de vierde naar de tweede klasse?! Dat zou een ongekende prestatie zijn. De eerste nacompetitiewedstrijd staat gepland op 2 juni. Uiteraard is alle support dan van harte welkom!

 De stand op dit moment:

                                        G    P     D

1 ZSV                              17   42   +37

2 Nuenen                        18   40   +28

3 Heeswijk/Avesteyn      16   30   +6

4 Constantia                   16   26   +16

5 Festilent                       17   26   +2

facebook