logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Nieuwe tenues dames 1Heeswijk/Avesteyn Dames 1 presenteerde samen met hun trotse sponsor Gebr. Dijkhoff & Zn. BV. afgelopen zondag hun nieuwe voetbaltenues. Gezamenlijk is het nieuwe tenue ontworpen, waarin het blauw van VV Heeswijk en het oranje van R.K.S.V. Avesteyn mooi terugkomen.     

Net als het team en de staf waren ook beide voorzitters Wilson Bosch en Peer Verkuijlen zeer in hun nopjes met de nieuwe tenues. Gebr. Dijkhoff is al jaren de hoofdsponsor van VV Heeswijk en ook bij Avesteyn zijn zij een gewaardeerde sponsor. 

Bij deze gelegenheid werden Léon en Anja Dijkhoff en Toine en Rita Dijkhoff vanuit de verenigingen toegesproken en er werd veel waardering getoond voor hun bijdrage. Het is erg belangrijk voor de verenigingen dat er betrokkenheid is vanuit de gemeenschap, waardoor de leden in staat worden gesteld om in prachtige tenues de strijd aan te gaan. Met deze aanschaf kan het team weer enkele jaren goed voor de dag komen.

facebook