logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

pupilMathiesDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen Volharding 1. Mathies Haenen is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben dus Mathies Haenen en ben 8 jaar en speler van de F2.

Ik speel vaak op het middenveld en kan links en rechts. We doen het heel goed met ons team en misschien komt er een kampioenschap aan. Ik vind Ajax de beste ondanks dat het wat minder gaat en Ronaldo de allerbeste voetballer. Ik lust heel graag Spaghetti Bolognese en het liefst als ons mam die zelf maakt. Ook zit ik op de Bolderik met Juf Ina en Barbara en rekenen vind ik een mooi vak en kan dat ook heel goed. Ik speel ook nog graag op de trampoline. Voor vanmiddag hoop ik met velen dat onze Blauw Witters weer eens de drie punten op de Balledonk kunnen houden. Ik wens ze heel veel succes. Groetjes Mathies.”

Binnenkort

31 augustus: 
vv Heeswijk Loop

facebook