logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Kunstgras kopieDit weekend rolde de bal weer op het kunstgrasveld van voetbalvereniging Heeswijk. De afgelopen maanden is de oude mat vervangen door een spiksplinternieuwe variant. Dit tot grote tevredenheid van voorzitter Peer Verkuijlen: 'Het ligt er prachtig bij en zaterdag en zondag is er door verschillende jeugd- en seniorenelftallen op gevoetbald. Iedereen is blij met de nieuwe mat, maar het is nog wel een beetje wennen.'  

Eind december werd begonnen met de vervanging van de verouderde kunstgrasmat. Voorzitter Verkuijlen: ‘Het was echt heel hard nodig en we zijn ontzettend blij dat we nu af zijn van het rubber dat op de oude kunstgrasmat lag.’  Weersomstandigheden zorgden hier en daar voor wat vertraging maar de afgelopen weken ging het hard met als gevolg dat de mat op vrijdag werd goedgekeurd en er dit weekend dus al op gespeeld is. Door de nieuwe kunstgrasmat beschikt voetbalvereniging Heeswijk weer over 3 wedstrijdvelden en kan er weer volle bak gespeeld en getraind worden. 

 

Binnenkort

30 mei - Trapevenement & Jeugd Zeskamp

31 augustus - VV Heeswijk Loop

facebook