logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Heeswijk 2 kopieHet tweede elftal van VV Heeswijk heeft er een nieuwe outfit bij dankzij de bijdrage van Oranjebag. De heer en mevrouw Sluiter hebben de tenues die nodig zijn voor de warming up en als er niet in de eigen kleuren gespeeld mag worden geschonken. Afgelopen zondag werden de tenues overhandigd en in gebruik genomen.    

Met Orangebag.nl is Voetbalvereniging Heeswijk weer een shirtsponsor rijker. Volgens voorzitter Peer Verkuijlen is de vereniging daar heel blij mee omdat alle teams er goed uit moeten zien. De tenues voor zo´n 30 teams kosten veel geld en daarom is steun van sponsoren zeer welkom. De teams staan er goed op en dat verplicht de spelers om de naam van de club en de sponsor goed uit te dragen. 

Orangebag.nl is een online kledingshop voor vrouwen, mannen en kinderen. De familie Sluiter is hiermee in Heeswijk-Dinther gestart en is inmiddels gevestigd in Veghel.  

 

Binnenkort

30 mei - Trapevenement & Jeugd Zeskamp

31 augustus - VV Heeswijk Loop

facebook