logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

20181028 Heeswijk 1 sponsoring 8 kopieAfgelopen weekend presenteerde het eerste elftal van VV Heeswijk het nieuwe thuistenue aan de fans op Sportpark De Balledonk. De nieuwe tricots zijn mede mogelijk gemaakt door hoofdsponsor Gebr. Dijkhoff & Zn. BV. 

Net als het team en de staf is ook voorzitter Peer Verkuijlen in zijn nopjes met de nieuwe tenues; ‘Gebr. Dijkhoff is al sinds jaar en dag een betrokken en zeer gewaardeerde sponsor. Ze zijn onderdeel van de historie van onze voetbalclub en we zijn er als club dan ook trots op dat ons vaandelteam de komende jaren in deze prachtige tenues mét Gebr. Dijkhoff op de borst rond mag lopen.’ Naast het traditionele blauw-witte thuistenue, zijn ook de uittenues nieuw dit seizoen. Mocht het nodig zijn dan treedt Heeswijk aan in het rood, natuurlijk ook weer met Gebr. Dijkhoff als sponsor.

De voorzitter benadrukt nog weer eens dat de spelers van het 1eteam het meest de club presenteren en dus ook het voorbeeld geven voor de voetballende jeugd. ‘Dat wil zeggen sportief gedrag en verantwoordelijkheid nemen op en rond het veld’.  Met deze aanschaf kan het team weer enkele jaren goed voor de dag komen. 

Foto: Hans Heesakkers