About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

routesVVHeeswijkLoop2018Het is bijna zover. 

Zaterdag 8 september is de 1ste VV Heeswijk Loop.

Kenny van Weeghel: bekende wheeler, voormalig sportman van Nederland, deelnemer aan 5 Paralympische Spelen en winnaar van 2 gouden medailles geeft a.s. zaterdag het startschot bij de VV Heeswijk Loop. Deze inwoner van Heeswijk-Dinther won eind augustus nog meerdere medailles op het EK in Berlijn.

Programma a.s. zaterdag:

16:45 uur: Jeugdloop 6 t/m 9 jaar

17:00 uur: Jeugdloop 10 t/m 12 jaar

17:15 Prijsuitreiking Jeugdlopen

17:30 uur: Start 5 en 10 km (alle leeftijden)

19:00 uur: Prijsuitreiking 5 en 10 km

Routes

Jeugdloop: start aan de Droevendaal (ter hoogte van Altior), linksaf AA Kantstraat, keerpunt na het avonturenbos en finish weer bij het startpunt.

5 km: start kruising AA Kantstraat/Droevendaal, rechtsaf AA Brugstraat, rechtsaf Laverdonk, linksaf Laverdonk volgen,  Laverdonk loopt over in Avensteinstraat, Schoolstraat links, AA Brugstraat links, Droevendaal rechts, Servaespad rechts, Servatiusstraat links, AA Kantstraat links, Droevendaal rechts richting finish ter hoogte van Altior.

10 km: idem 5 km ronde: alleen start ter hoogte van Altior en ronde 2 bij AA Kantstraat linksaf de Droevendaal op.

Tot ziens, tot zaterdag.

De organisatie