logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Giel Donders 2 kopie

Zondag sluit het eerste elftal van voetbalvereniging Heeswijk het seizoen af met de thuiswedstrijd tegen Sparta '18. Tijdens deze seizoensafsluiter is Giel Donders onze Pupil van de week. Giel, ontzettend veel plezier en help onze mannen aan de drie punten!

 

Ik ben Giel Donders, ik ben 8 jaar en ik ben de veel scorende spits van de F1. Doordeweeks zit ik in groep 5 van Basisschool Het Mozaïek. Spelling is mijn favoriete vak. De allerbeste voetbalclub in de hele wereld is natuurlijk PSV en Ronaldinho is mijn favoriete voetballer. Frietjes met veel mayo en daarbij en frikandel met een glaasje cola gaat er op zaterdag na de wedstrijd altijd wel in!

Naast voetballen doe ik met mijn teammaatjes graag aan Free Running, lekker buiten spelen. Wat ik graag zou willen is dat onze Blauw-Witters de 3 punten vanmiddag op De Balledonk houden, dat zou mijn zondag nog mooier maken en wens ze daarmee heel veel succes. 

Groetjes Giel!

Binnenkort

facebook