logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Wessel kopieZondag wederom een thuiswedstrijd voor ons eerste elftal en ook deze week weer een pupil van de week. Wessel van den Hurk heeft de eer om pupil van de week te zijn voor de wedstrijd van Heeswijk 1 tegen Sportclub Irene.

Hoi! Mijn naam is Wessel van den Hurk, ik ben 8 jaar oud en speel in F1 van VV Heeswijk. Mijn positie op het veld is laatste man en ik heb de bijnaam 'De Muur' omdat ik heel veel ballen tegenhoud. Ik zit op basisschool Het Moza├»ek in groep 5 bij de lieve juffen Lieke en Janneke. Gym vind ik gaaf, PSV is mijn favoriete club en ikzelf ben de beste speler. Een schnitzel met een krokant randje met bloemkool vind ik erg lekker. Verder trommel ik bij het gilde en schapen verzorgen is een grote hobby. 

Hopelijk bezorgen de Blauwwitters onze trouwe supporters een mooie overwinning en ik wens ze daarbij heel veel succes!

Groetjes Wessel

Binnenkort

facebook