About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828Ook dit weekend weer een prachtig affiche op onze eigen Balledonk. De koploper Olympia '18 komt namelijk op bezoek. Zo'n topper vraagt natuurlijk om een top pupil van de week en die hebben we weer gevonden. Niemand minder dan Fieke Verwer is de gelukkige! Heel veel plezier Fieke!

Fieke

Hallo allemaal, mijn naam is Fieke Verwer en ik ben 9 jaren jong. Ik zit in het super gezellige team van de JO11-2 waar ik linksback sta. Als ik niet voetbal dan turn ik graag, maar dat is niet alles, ook tekenen en knutselen vind ik leuk en ik trek er graag op uit met de metaaldetector. Mijn lievelingseten is friet met kipnuggets met daarbij een heerlijk glaasje water. Wat zouden jullie nog meer van me willen weten? Nou, ik zit op Het Mozaïek, in groep 6 bij Juf Femke. Dat was 'm! Heeswijk heel veel succes vanmiddag!

Groetjes van Fieke